Produkt bol pridaný do porovnania. Zobraziť porovnanie
- Úvod
- >>
- SIEŤOVÉ PRVKY
- >>
- Switche
- >>
- DS-3E1710HP-SI-8P2X
Hikvision DS-3E1710HP-SI-8P2X je 8-portový Gigabit PoE switch s podporou Hi-PoE na vybraných portoch a 2× uplink rozhraním. Podporuje IEEE 802.3af/at/bt (podľa portu), inteligentné PoE riadenie, PoE watchdog, VLAN a základné L2 funkcie. Určený pre napájanie náročnejších IP zariadení v CCTV sieťach.
Parametre
| Manažment | Áno |
|---|---|
| Odolnosť | Štandardný |
| Ventilátor | Nie |
| Montáž | 19" rack |
| PoE napájanie | Áno |
| PoE výkon (celkový) | 121-250W |
| PoE výkon (port) | IEEE 802.3at (PoE+ 30W) |
| Rýchlosť Uplink (max.) | GE (1Gbps) |
| Rýchlosť Downlink (max.) | GE (1Gbps) |
| SFP porty | Áno |
| I/O porty | Nie |
| RS485 porty | Nie |
| Celkový počet portov | 10 a menej |
| Počet SFP portov | 1-2 |
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: DS-3E1710HP-SI-8P2X - (301803862)
Naposledy navštívené





.jpg)
























