- Úvod
- >>
- ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY
- >>
- Satel INTEGRA, PERFECTA, VERSA, MICRA
- >>
- Detektory a príslušenstvo
- >>
- SLIM-R-DUAL-AC
SATEL SLIM-R-DUAL-AC je autonómny stropný duálny PIR+MW detektor určený pre zapustenú montáž. Riešenie je vhodné pre samostatnú ochranu priestorov, kde sa požaduje jednoduchá inštalácia bez klasickej alarmovej ústredne. Stropné vyhotovenie umožňuje rovnomernejšie pokrytie priestoru a diskrétne osadenie v interiéri.
Parametre
| Typ detekcie | DUAL (PIR+MW) |
|---|---|
| Certifikát NBÚ SR | Nie |
| Prostredie použitia | Interiér |
| Spôsob pripojenia | Drôtové (230VAC) |
| Dosah detekcie (mm / m) | 5.1-10m |
| Šírka detekcie (m / °) | 5.1-10m |
| PET imunita | Nie |
| Antimasking | Nie |
| Poplachový kontakt | Áno (230VAC) |
| Tamper kontakt | Nie |
| Poruchový kontakt | Nie |
| Vstavané vyvažovacie rezistory | Nie |
| Montážna výška (m) | 2.1-5m |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie |
| Inštalácia na materiál | Kov (feromagnetický), Kov (neferomagnetický), Drevo, Plast, Kov |
| Prevedenie | Plastové |
| Ukončenie | Svorkovnica |
| Konfigurácia z PC | Nie |
| Farba | Biela |
| Napájanie | Zo zdroja |
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: SLIM-R-DUAL-AC - (SLIM-R-DUAL-AC)
Naposledy navštívené





.jpg)






























