- Úvod
- >>
- ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY
- >>
- Satel INTEGRA, PERFECTA, VERSA, MICRA
- >>
- Detektory a príslušenstvo
- >>
- APC-200 S
SATEL APC-200 S je bezdrôtový stropný PIR detektor pohybu systému ABAX 2 určený pre povrchovú montáž. Využíva profesionálnu obojsmernú rádiovú komunikáciu ABAX 2 v pásme 868 MHz, vďaka čomu je vhodný pre inštalácie, kde nie je možné alebo efektívne viesť kabeláž. Detektor je vhodný na pokrytie miestností zo stropu a na elegantné riešenia s minimálnym vizuálnym zásahom do priestoru.
Parametre
| Typ detekcie | PIR (infračervený) |
|---|---|
| Stupeň zabezpečenia (EN 50131) | 2 |
| Certifikát NBÚ SR | Nie |
| Prostredie použitia | Interiér |
| Spôsob pripojenia | Bezdrôtové |
| Dosah detekcie (mm / m) | 5.1-10m |
| Šírka detekcie (m / °) | 5.1-10m |
| PET imunita | Nie |
| Antimasking | Nie |
| Poplachový kontakt | Áno (Bezdrôtovo) |
| Tamper kontakt | Áno |
| Poruchový kontakt | Áno |
| Vstavané vyvažovacie rezistory | Nie |
| Montážna výška (m) | 2.1-5m |
| Spôsob inštalácie | Na povrch |
| Inštalácia na materiál | Kov (feromagnetický), Kov (neferomagnetický), Drevo, Plast, Kov |
| Prevedenie | Plastové |
| Konfigurácia z PC | Áno |
| Farba | Biela |
| Napájanie | Batéria |
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: APC-200 S - (APC-200 S)
Naposledy navštívené





.jpg)






























