- Úvod
- >>
- ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY
- >>
- Satel INTEGRA, PERFECTA, VERSA, MICRA
- >>
- Detektory a príslušenstvo
- >>
- APMC-250 R
SATEL APMC-250 R je bezdrôtový stropný duálny detektor PIR+MW systému ABAX 2 určený pre zapustenú montáž. Kombinácia pasívnej infračervenej a mikrovlnnej detekcie zvyšuje spoľahlivosť rozpoznania pohybu a pomáha znižovať riziko falošných poplachov. Je vhodný do priestorov, kde je potrebné diskrétne stropné riešenie a vyššia odolnosť detekcie.
Parametre
| Typ detekcie | DUAL (PIR+MW) |
|---|---|
| Stupeň zabezpečenia (EN 50131) | 2 |
| Certifikát NBÚ SR | Nie |
| Prostredie použitia | Interiér |
| Spôsob pripojenia | Bezdrôtové |
| Dosah detekcie (mm / m) | 10.1-25m |
| Šírka detekcie (m / °) | 10.1-25m |
| PET imunita | Nie |
| Antimasking | Nie |
| Poplachový kontakt | Áno (Bezdrôtovo) |
| Tamper kontakt | Áno |
| Poruchový kontakt | Áno |
| Vstavané vyvažovacie rezistory | Nie |
| Montážna výška (m) | 2.1-5m |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie |
| Inštalácia na materiál | Kov (feromagnetický), Kov (neferomagnetický), Drevo, Plast, Kov |
| Prevedenie | Plastové |
| Konfigurácia z PC | Áno |
| Farba | Biela |
| Napájanie | Batéria |
Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt
Otázka k produktu: APMC-250 R - (APMC-250 R)
Naposledy navštívené





.jpg)






























